Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Chovatelská stanice Happy Day

Novinky

31.7.2013- Máme tady léto a já zjišťuju že na stránkách v sekci novinky nemám skoro nic, ono, jako vždy je o čem psát, je toho hromada a hromada co bych zde mohl vychrlit, ale bohužel zase není čas na to, všechno tady do podrobna rozepisovat. Proto to vezmu stručně, ale jasně. Morčata se mají báječně, všechno se nám daří až na pár slabších nedostatků které ale určitě doladíme, některá morčata jsem dal do prodeje, jelikož jsem se rozhodl že už se nebudu věnovat bud těmto plemenům a nebo těmto barvám... Proto jsem některá morčata uvolnil aby mohla přijít další, která náš chov posilní nepříbuznou a třeba i zahraniční krví, jelikož se chystám udělat opět nějaký import. Co víc říct milí přátelé, užívejte poslední hodiny července a v srpnu sem hodím zase nějakou aktualitku, hezký den !

 

13.3.2013. Dnes porodila samička Japan Mazda Affinity Avenue čtyři překrásná miminka.  Jako vždy nám převažují samičky , doufáme tedy, že to i tak nadále zůstane a nezakřiknu to :-)) Máme tedy tři samičky a jednoho samečka v bicolorních barvách v  aguti a černé - bílé . Poslední samička je malinká ale doufáme, že to jako bojovnice z Happy Day přežije .

22.2.2013- Proběhla aktualizace stránek, doplnil jsem chybějící foto zvířat, které jsem chtěl dodat, aktualizoval jsem sekci prodej a vylepšil strukturu stránky. Přeji pěkný zbytek dne.

10.2.2013- Dnes v ranních hodinách porodila moje milovaná Art Noveau tři  miminka. Jsou moc krásná a v barvách se zdají být také velice nadějná. Uvidíme jak vše bude pokračovat a jak mláďata porostou. O všem budu průběžně informovat veřejnost většinou pomocí sítě facebook :-)) Pěkný den.

8.1.2013- Zdravím... I přez mou vytíženost sem dávám alespoň pár aktualizací a nějaké novinky z centra dění- Happy Day. Momentálně máme opravdu o čem vyprávět, jelikož se toho u nás mnoho změnilo, ale aby se tu vše do podrobna rozepisovalo, je opravdu málo času. Proto jen tak narychlo píši, že morčata mají novou morčatárnu do ktéré se již zabydlela a vypadá to, že se jim nové bydlení opravdu líbí.  Malí prckové z posledního Vrhu jsou již čilí jako rybičky, lítají jak se jim zlíbí a dělají neplechu devil.  Momentálně jsem téže zvážil, zda uvolnit do prodeje nějaké chovné samce a došel jsem k závěru, že se v brzké době do prodeje zřejmě uvolní Qerty, s čím si ale nejsem také plně jistý. Pokud by se zde ale přeci jenom našli nějací žhaví zájemci o chov s celkem dobrým samcem. Ať se ozvou na můj e-mail a já jim Qertyho vzhledově řádně přiblížím. 

3.1.2013- Tak a máme spárovány všechny páry morčat na plánované odchovy. Pevně doufáme, že se vše vydaří a štěstí bude stát při nás jak u krytí, tak u rození mláďat. Ale nebudu předbíhat a raději se budu pouze těšit :-)

1.1.2013 -  Po úspěšně překonaném večeru plném chaosu jsme opět fit a oznamuji, že zřejmě proběhlo úspěšné krytí v páru - Japan Mazda Affinity Avenue + Ned Annemilie. Zatím nemáme podáno hodně rezervací a upozorňuji, že zatím ani žádné nepřijimám.

Mláďata z vrhu ,,H" velmi dobře rostou a krásně prospívají, momentální váhy mláďat jsou velice dobré, značně odpovídající jejich stáří několika dnů.  Všechna mláďata jsou až na samečka předběžně rezervována, ale to neznamená, že nepřijmám rezervace další. Možnost si předběžně zarezervovat mláďe je na našem e-mailu (viz kontakt) nebo na mém telefonu 737 603 784.  Přeji pěkný zbytek prvního dne v novém roce. 

 

1.1.2013 -

Vážení a milí, naše CHS Vás taktéž vítá v novém roce a přeje mnoho úspěchů a chovu i v životě! Doufám, že se vám všem splní každé přání, protože vám všem od srdíčka přejeme jen to nejlepší. ♥

Krásný první den v roce 2013

29.12.2012-

Tak máme konečně fotky nového Vrhu H, ještě nejsme rozkodnuti se jmény, ale pohlaví známe. Malou smečku tvoří tři holky a jeden kluk :-)

27.12.2012 -

Po nekonečném čekání se nám dnes konečně narodil vrh H, máme nesmírnou radost a pocit velkého úspěchu v chovu.

27.12.2012 -

Stále očekáváme mláďata od peruánské samičky Roberty. Mláďata jsou po velice úspěšně založených rodičích v chovu i ve výstavách, doufáme tedy všichni, že se nrodí mláďata zdravá, krásná, pevná a s dobrým rozložením barev. Mláďata očekáváme barvy černá-bílá a měly by se narodit na pozdním konci prosince.

 

TOPlist